Yes! We staan gewoon in de finale van de NHN Business Awards 2021. Door zowel W&S bureau en AZ waren wij begin dit jaar genomineerd voor deze award. Daar zijn we dankbaar voor! Want mede dankzij hen staan wij nu in de finale.
Na het zorgvuldig invullen van het inschrijfformulier en het aanleveren van onze Intal film, wachtten we geduldig af tot de bekendmaking van de longlist op 23 september. Samen met 9 andere finalisten waren wij door naar de halve finale.
Vanaf dat moment ging de jury alle bedrijven die in de halve finale staan beoordelen op o.a. jaarcijfers, communicatie en marketing (zowel offline als online).
Op 7 oktober werd bekendgemaakt welke 3 bedrijven per categorie doorgaan naar de finale. En ja hoor, wij staan in de finale op 25 november.
Van de weg naar de finale gaan we genieten. Op onze eigen Intal manier ontvingen wij de jury op maandag 25 oktober op kantoor en in productie. Tijdens de Intal Update special edition leerde de jury Intal beter. Per thema waarop wij beoordeeld werden door de jury hadden wij een korte – soms interactieve – presentaties voorbereid. Samen met alle Intalisten hebben wij de jury een goed beeld kunnen geven van Intal.
Check onze Intal film speciaal gemaakt voor de NHN Business Awards 2021.
De ondernemersverkiezing voor Noord-Holland boven Amsterdam
Voor de NHN Business Awards gaan we voor het 8e jaar op zoek naar inspirerende ondernemers in Noord-Holland boven het NoordZeekanaal. Op donderdag 25 november vindt de spannende finale plaats in de Cultuurkoepel in Heiloo.
Dit zijn de bedrijven, die door zijn naar de finale van de NHN Business Awards 2021
MKB Klein:
– Spataro Chocolaterie & Patisserie (Hoorn)
– Familiezaken (Purmerend)
– Brouwerij Leeghwater (De Rijp)
MKB Midden:
– John Koomen Tuinen (Wognum)
– More Than Gifts B.V (Uitgeest).
– Semwerkt (Hoorn)
Grootbedrijf:
– Aannemingsbedrijf Wit Wognum B.V. (Wognum)
– Intal (Opmeer)
– Fietsvoordeelshop.nl (Heerhugowaard)
Thema Award Maatschappelijk ondernemen:
– Natuurbegraafplaats Geestmerloo (Koedijk)
– Stichting Rataplan (Heerhugowaard)
– De Oude Keuken (DOK) (Castricum)
Er wordt tijdens de jurybezoeken beoordeeld op 6 criteria: Groei en Ontwikkeling, Financiele Gezondheid, Medewerkersbeleid, Ondernemerschap, Regionale betrokkenheid en Innovatie.
Finaleavond donderdag 25 november 2021:
We starten de finaleavond met een besloten VIP diner.
Om 20.00 uur start de spannende finale van de NHN Business Awards 2021
De zaal is vanaf 19.30 uur geopend
Tickets voor de finaleavond zijn via deze link te bestellen
Dresscode finaleavond: Gala. Heren in smoking, dames in het lang.
(Smoking huren? Actie: 10% korting bij onze partner Hoes Tailors in Alkmaar)
Neem dan rechtstreeks contact op met Intal.